Anyák napi ünnepség Füzesgyarmaton
2026. 05. 03.

Az édesanyák, nagymamák, dédnagymamák tiszteletére rendeztek meghitt ünnepséget a füzesgyarmati Szent Mihály Görögkatolikus Idősek Otthonában, hogy kifejezzék hálájukat és köszönetüket feléjük.

A megemlékezés első részében dolgozói szavalat hangzott el, majd a Lurkófalva Óvoda nagycsoportjának kisgyermekei köszöntötték versekkel és dalokkal a megjelenteket, látható izgalommal, de annál nagyobb lelkesedéssel. Mindenki meghatódva figyelte a gyerekeket, hiszen sokuknak saját unokáikat juttatta eszébe a műsor. A szívet melengető előadást saját készítésű textil tolltartókkal köszönték meg a kislányoknak és kisfiúknak. Az ünnepség végén a dolgozók által megalkotott ajándékok kerültek átadásra a női ellátottaknak. Az ünnepeltek nagy örömmel és boldogsággal fogadták a díszes dobozokat. Azokat a hölgyeket, akik nem tudtak megjelenni a rendezvényen szobáikban köszöntötték és ajándékozták meg.

 

„Édesanyám, virágosat álmodtam,
napraforgó virág voltam álmomban,
édesanyám, te meg fényes nap voltál,
napkeltétől napnyugtáig ragyogtál.”
                                       (Ágh István)

 

 

 

kapcsolat
a szeretetszolgálat fenntartói irodája

nyitvatartási idő: HÉTFŐTŐL-CSÜTÖRTÖKIG: 7.30 - 16.00 ÓRÁIG, PÉNTEKEN: 7.30 - 13.30 ÓRÁIG
©2018 www.szentlukacsszeretetszolgalat.hu | adatkezelési tájékoztató
powered by Forweb - Weboldal készítés