©2018 www.szentlukacsszeretetszolgalat.hu | adatkezelési tájékoztató
Az újszászi Szent Márton Görögkatolikus Szociális Szolgáltató Központban is megrendezésre került a farsangi bál februárban.
Kovács Anett intézményvezető köszöntője után Tóth Ferenc atya gondolatait hallgathatta meg a szépszámú közönség. Táncos mulatság után egy finom uzsonnára – farsangi fánk - invitáltál ellátottjainkat. Ezt követően a sokak által várt tombolasorsolás következett. Jó hangulatban, sok pozitív élménnyel telt el a februári délután.
