Farsangi bál Újszászon
2026. 02. 15.

Az újszászi Szent Márton Görögkatolikus Szociális Szolgáltató Központban is megrendezésre került a farsangi bál februárban.

Kovács Anett intézményvezető köszöntője után Tóth Ferenc atya gondolatait hallgathatta meg a szépszámú közönség. Táncos mulatság után egy finom uzsonnára – farsangi fánk - invitáltál ellátottjainkat.  Ezt követően a sokak által várt tombolasorsolás következett.  Jó hangulatban, sok pozitív élménnyel telt el a februári délután.

kapcsolat
a szeretetszolgálat fenntartói irodája

nyitvatartási idő: HÉTFŐTŐL-CSÜTÖRTÖKIG: 7.30 - 16.00 ÓRÁIG, PÉNTEKEN: 7.30 - 13.30 ÓRÁIG
©2018 www.szentlukacsszeretetszolgalat.hu | adatkezelési tájékoztató
powered by Forweb - Weboldal készítés