Gyermeknap Füzesgyarmaton
2026. 06. 02.

Gyermeknapi programot rendeztek a füzesgyarmati Szent Mihály Görögkatolikus Idősek Otthonában, ahol nagy szeretettel látták vendégül a helyi óvodásokat.

A különleges esemény célja az volt, hogy a legfiatalabb és a legidősebb generáció tagjai közösen töltsenek el egy vidám délelőttöt. Az idősek és a gyerekek közös csapatban vettek részt különféle ügyességi játékokban és mozgásos feladatokban. A nevetéssel és jókedvvel teli program minden résztvevő számára felejthetetlen élményt nyújtott. Az ovisok örömmel kapcsolódtak be a közös játékokba, miközben az idősek is új energiával és lelkesedéssel vettek részt az eseményen. Az intézmény ajándékokkal is kedveskedett a gyermekeknek, akik boldogan vették át a meglepetéseket. A program zárásaként közös kacsatánccal búcsúztak egymástól a résztvevők, amely remek hangulatban telt. Rendkívül fontosak az ilyen generációk közötti találkozások, hiszen erősítik az egymás iránti tiszteletet és megértést. A közös élmények lehetőséget adnak arra, hogy a fiatalok és az idősek tanuljanak egymástól, miközben értékes emberi kapcsolatok alakulnak ki.

 

kapcsolat
a szeretetszolgálat fenntartói irodája

nyitvatartási idő: HÉTFŐTŐL-CSÜTÖRTÖKIG: 7.30 - 16.00 ÓRÁIG, PÉNTEKEN: 7.30 - 13.30 ÓRÁIG
©2018 www.szentlukacsszeretetszolgalat.hu | adatkezelési tájékoztató
powered by Forweb - Weboldal készítés